skip to Main Content

Conferència a l’entorn d'”Orlando Paladino”

Dimecres 25 d’octubre a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera en versió concert Orlando Paladino que el Gran Teatre del Liceu presenta aquest proper mes d’octubre, us convidem a assistir a la conferència presencial que Miriam Grau, musicòloga i col·laboradora habitual d’Amics del Liceu, ens oferirà sobre aquest títol de Haydn. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies