skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “Il barbiere di Siviglia”

A càrrec de Marc Sala (Barcelona, 1981)  tenor i divulgador cultural. Ha impartit nombroses conferències sobre òpera al Conservatori del Liceu i a l’Ateneu Barcelonès, i ha participat en la programació del cicle Òpera en ruta organitzada pel districte de Sarrià-Sant Gervasi. Les seves conferències inclouen sempre fragments audiovisuals i exemples musicals interpretats en viu per cantants joves i, en ocasions, per algun dels protagonistes de la producció.
Dijous 4 de setembre a les 19.30h Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu (accés per c/ Sant Pau, 7)

Entrada lliure.

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies