skip to Main Content

Vine a les visites comentades a l’exposició “Llibre Temporada d’òpera 2022-2023” amb l’artista Yago Hortal

Dijous 27 d’octubre a les 12h i a les 17h (2 grups)
Galeria LAB36 (Com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia
*Activitat exclusiva per socis/es, màxim 1 acompanyant

Enguany, el llibre Temporada d’òpera d’Amics del Liceu ha estat il·lustrat per l’artista plàstic Yago Hortal (Barcelona, 1983)  Per tal de conèixer més a fons el contingut d’aquestes obres operístiques, els Amics del Liceu us convidem a assistir a les visites comentades que hem organizat amb l’artista per tal de conèixer de la mà de l’artista el seu llenguatge aplicat al món de l’òpera que, com ell mateix reconeix, li ha aportat «una gran energia».

A més, recordeu que la Galeria Senda (LAB36) i els Amics del Liceu us convidem també assistir a la inauguració de l’exposició sobre les  òperes de la temporada del Liceu 2022-2023 que tindrà lloc el proper dimecres 19 d’octubre a les 19h a la Galeria LAB36 (Galeria Senda). L’exposició es podrà visitar fins el dia 29 d’octubre .

A més, durant la inauguració tots els socis/es podreu recollir el vostre exemplar del llibre “Temporada d’òpera 2022-2023” amb què Amics del Liceu us obsequia anualment.

Per inscriure’s en aquestes activitats, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies