skip to Main Content

Presentació del llibre “Ópera en pantalla” de Jaume Radigales i Isabel Villanueva

Dimecres 6 de novembre a les 19.00h
Reial Cercle Artístic (com arribar-hi?)
Activitat gratuïta amb reserva prèvia

 

El proper dimecres 6 de novembre us convidem a la presentació del llibre Ópera en pantalla, del cine al streamingescrit pel nostre col·laborador habitual Jaume Radigales, professor titular de la Universitat Ramon Llull i crític de Catalunya Música i La Vanguardia, i per Isabel Villanueva, compositora, intèrpret i doctora en Comunicació i Publicitat per la Universitat Internacional de Catalunya.

L’acte serà presentat per la periodista Maria Gorgues, membre de la Junta d’Amics del Liceu, i comptarà amb la participació de l’historiador Xavier Cazeneuve que acompanyarà els dos autors durant la presentació.

Els socis d’Amics del Liceu podran gaudir d’un 10% de descompte en l’adquisició del llibre el mateix dia de la presentació.

Contacteu amb l’Associació per reservar plaça per aquesta activitat:  natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies