skip to Main Content

Presentació temporada 2015-2016

Amb motiu de la nova política de preus i abonaments que el Gran Teatre del Liceu aplicarà a partir de la temporada 2015-2016, el departament de màrqueting presentarà tots els detalls d’aquest nou sistema.
En acabat cap a les 19:30hChristina Scheppelman, directora artística del Liceu, parlarà de la seva trajectòria, del seu projecte artístic en el futur del Teatre i de la programació de la temporada 2015-2016.
Diàleg moderat per Xavier Cester, crític musical del diari Ara.

Dimarts 10 de març a les 18h al Foyer del Gran Teatre del Liceu, entrada per c/ Sant Pau 7.

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies