skip to Main Content

Assaig general exclusiu per als Amics, reserva la data!

Dissabte 15 de febrer a les 17h
Gran Teatre del Liceu
*Avantatge exclusiu per a tots els Amics

Com sabeu, un dels avantatges de formar part d’Amics del Liceu és la possibilitat d’assistir a l’assaig general d’un dels títols de cada temporada, que es fa exclusivament per als socis d’Amics. Us avancem que l’assaig general de la temporada 2019-2020 reservat a tots els Amics del Liceu serà La Clemenza di Tito el proper dissabte 15 de febrer de 2020 a les 17h

A més, els Amics Protectors, Preferents i Benefactors, en agraïment a la seva aportació a l’Associació i al Liceu, tindran l’oportunitat de demanar una altra entrada per aquest mateix assaig o bé una altra entrada per a un altre assaig general, que poden demanar contactant amb l’Associació.

Els Amics Joves (fins a 35 anys), seguint amb el nostre compromís de divulgació de l’òpera entre aquest col·lectiu, també tindran l’oportunitat de demanar una altra entrada per aquest mateix assaig o bé una altra entrada per a dos assaigs generals, que poden demanar contactant amb l’Associació.

Cliqueu aquí per veure la resta de títols de la programació del Gran Teatre del Liceu

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies