skip to Main Content

Comentari virtual a l’Espai Subirachs

Canal Youtube d’Amics del Liceu
*Activitat exclusiva per als Amics del Liceu

Seguint amb la nostra línia d’activitats culturals en format virtual, avui us convidem a conèixer l’Espai Subirachs, un espai privat que ens exposa la trajectòria d’aquest magnífic escultor local de fama internacional, a través d’algunes de les seves obres: escultures, pintures, maquetes, esbossos, dibuixos, obra gràfica i molt més.

Així doncs, ens aproparem a l’univers d’aquest singular artista amb el comentari virtual en format vídeo exclusiu per als Amics del Liceu, de la mà de Judit Subirachs, Historiadora de l’Art i directora de l’Espai Subirachs.

Recordeu que l’Espai Subirachs està situat al barri del Poblenou de Barcelona, i reobre les seves portes després de la pandèmia el 18 de juny de 2020. Després de l’èxit de la primera visita presencial a aquest espai, l’Associació té previst visitar de nou presencialment aquest equipament cultural quan les circumstàncies ho permetin.

Podeu trobar tota la informació sobre aquest Espai a la seva pàgina web

Esperem que us agradi!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies