skip to Main Content

Comentari virtual a l’exposició del fotògraf Chema Madoz, a la Galeria Joan Prats

*Activitat exclusiva per als Amics del Liceu

Benvolguts Amics,

En aquestes darreres setmanes, tot al nostre voltant ha canviat. Els Amics però, continuem actius, treballant des de casa i amb ganes d’oferir-vos activitats de contingut musical i cultural de qualitat adaptades ara al format virtual, aprofitant les noves tecnologies de què disposem. És per això que, com heu vist, hem reprès les nostres conferències, que podreu recuperar en format vídeo a través del nostre Canal Youtube.

A més, volem anar més enllà i continuar oferint-vos activitats culturals, és per això que estem treballant en col·laboració amb diferents galeries d’art de referència de Barcelona, per oferir-vos un cicle de comentaris en format vídeo per acostar l’art als Amics del Liceu sense sortir de casa.

Es tracta d’un cicle que iniciem avui amb la col·laboració de la Galeria Joan Prats, on a través del vídeo que rebreu per correu electrònic, on visitarem l’exposició del fotògraf Chema Madoz, de la mà de Patricia de Muga, directora de la galeria, en una visita exclusiva per als Amics del Liceu. Trobareu tota la informació d’aquesta i altres exposicions de la Galeria Joan Prats a la seva pàgina web.

Esperem que us agradi!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies