skip to Main Content

Visita virtual al Parlament de Catalunya

Divendres 5 de juny a les 12h
A través del programa Zoom
*Activitat gratuïta
*Activitat exclusiva per a Amics del Liceu, cal reserva prèvia (aforament limitat)

Davant de la impossibilitat temporal de continuar oferint visites culturals com havíem fet fins ara, l’Associació us proposa una nova línia d’activitats online que, dins de les possibilitats que la tecnologia ofereix, ens permetran continuar oferint-vos contingut cultural de qualitat a través d’aquests mitjans.

Aquesta primera activitat consisteix en una visita virtual exclusiva per als Amics del Liceu, on recorrerem els espais principals del Parlament de Catalunya de la mà d’un guia especialitzat durant un itinerari que durarà 1h aproximadament. Visitarem l’hemicicle, el Saló Gris, el Saló Rosa, la Sala dels Passos Perduts o l’escala d’honor entre altres espais emblemàtics. Per tal de participar a la visita, cal tenir accés al programa zoom, i preferiblement càmera i micròfon al dispositiu, si es vol fer alguna pregunta.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

 

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies