skip to Main Content

Visita comentada a l’exposició “Liceus”

Dimecres 11 de desembre a les 12.00h (places exhaurides)
Balcó Foyer del Gran Teatre del Liceu i Sala Parés
*Activitat gratuïta, places limitades

Amb motiu del 20è aniversari de la reobertura del Gran Teatre del Liceu, aquest novembre la galeria d’art Sala Parés i el Gran Teatre del Liceu presenten l’exposició Liceus. Es tracta d’una mostra on veurem la mirada de set artistes contemporanis vinculats a la Sala Parés, els quals senten una admiració i estima vers la tasca del Liceu i ens proposen interpretacions diverses sobre el teatre barceloní a través dels seus llenguatges pictòrics.

Els Amics del Liceu us proposem un recorregut comentat per la mostra on visitarem els dos espais que acolliran les obres: el balcó Foyer del Gran Teatre del Liceu i Sala Parés, de la mà de la comissària de la mostra, Rosa Ferrer, acompanyada pels artistes participants: Leticia FEDUCHI, Neus MARTÍN ROYO, Marcos PALAZZI, Eduard RESBIER, SACRIS, Brigitte SZENCZI i Juan Antonio MAÑAS.

Més informació sobre l’exposició Liceus

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

 

*A més, recordeu que també podeu participar al col·loqui a l’entorn de l’incendi del Gran Teatre del Liceu, organitzat amb motiu d’aquesta mostra, més informació aquí

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies