skip to Main Content

Col·loqui amb Liliana Pereña i Cristina Fortuny, caps de caracterització i sastreria del Liceu

Continuem amb el nostre cicle de col·loquis Els interiors del Liceu, per conèixer més de prop els secrets que s’amaguen darrera de l’escena. En aquesta ocasió, compartim amb vosaltres el col·loqui que farem amb Liliana Pereña, responsable del servei de caracterització, i Cristina Fortuny, cap del servei de sastreria del Gran Teatre del Liceu, que parla amb el nostre president, Jaume Graell, sobre aquest treball tan apassionant i únic dins del Teatre, que inclou tasques d’adaptació del vestuari, neteja, etiquetatge, postisseria, maquillatge, perruqueria i màscares.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies