skip to Main Content

Conferència a l’entorn de ‘7 deaths of Maria Callas’

Dimecres 1 de març a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’estrena de 7 deaths of Maria Callas al Liceu, un espectacle a càrrec de l’artista Marina Abramović que barreja òpera, art en viu, performance i videocreació, us convidem a assistir a la conferència presencial que Rosa Massagué, periodista, crítica musical i col·laboradora habitual d’Amics del Liceu, ens oferirà sobre aquest projecte que es presenta a Barcelona en ocasió del centenari del naixement de la soprano.

Recordeu que posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies